Good in Style Gietijzeren deurknop ovaal - Pewter



Gietijzeren deurknop ovaal - Pewter.
In het assortiment gietijzeren deurknoppen hebben we onder andere deze mooie ijzeren ovalen deurknop in pewter finish (tineffect). De knoppen worden geleverd in een set bestaande uit: twee gietijzeren knoppen, twee bevestigingsplaten, pen staaf met schroefdraad, twee sleutelrozetten voor klavierslot.
Productinformatie:
Diameter: 66mm.
Hoogte: 58mm.
Diameter van de bevestigingsplaten: 63mm.
Afstand van de boorgaten (bevestigingsplaten): 22mm.
Afmetingen van de rozetten: 48 x 31mm.
Afstand van de boorgaten (rozet): 36mm.
Staaf: 111 x 8mm.
Materiaal: gietijzer.
Pewter finish (tin-afwerking).
Deze elegante afwerking benadrukt schitterend de textuur van het ijzer. Het ingewikkelde en unieke proces dringt diep in het metaal en resulteert in een ongeëvenaarde contrast, textuur en kleur.
Door de pewter afwerking heeft dit product uitstekende anti-corrosie eigenschappen maar het is wel aan te raden het product regelmatig te onderhouden. Door het van tijd tot tijd af te vegen met een licht geoliede doek zullen schadelijke afzettingen worden verwijderd en blijft de oorspronkelijke staat behouden.
Maten en uitvoering kunnen iets afwijken van de beschrijving/afbeelding.
Deze knop wordt inclusief bijpassende schroefjes geleverd.
Productspecificaties
- Artikelnummer
- DK6003/P
- SKU
- KOVA/P
.
- Gepost door: Dineke d. op 25 April 2018Stevige mooi robuuste knop, voor relatief weinig geld, oogt duurder